SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Uncharted 4’ün Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Naughty Dog’un geliştirdiği, PlayStation cephesinin klasiklerinden birisi olan Uncharted serisinin 4. ana oyunu olacak Uncharted 4’ün yeni oynanış videosu Sony’nin Paris’te düzenlediği oyun konferansında yayınlandı. Ne yazık ki sadece multiplayer oynanış üzerine gösterilen video serinin fanlarını ne denli mutlu etti tartışılır.

Nathan Drake’in son macerasını yaşayacağımız Uncharted 4, PlayStation 4 cephesinin en çok beklenen oyunlarından birisi konumunda. Her haberiyle heyecan yaratan Uncharted 4’ün yeni yanınlanan videosunda multiplayer oynanışın nasıl olabileceğine dair ipuçları buluyoruz. Nathan Drake’in yanı sıra oyunun diğer önemli karakterlerinin de yer aldığı multiplayer oynanış videosu hikaye modunun videosunu bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmış olsa gerek.  Özel güçlerle donatabileceğimiz karkaterlerin neler yapabildiğini de gördüğümüz video Uncharted açlığınızı bir nebze de olsa giderir umarız. Uncharted 4; PS4’e özel olarak 18 Mart 2016’da beğenimize sunulacak. Ne diyelim, çabuk gel 18 Mart 2016! İyi oyunlar.

Uncharted 4’ün multiplayer oynanışının gösterildiği yeni videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...