SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Uncharted 5 Olasılığı Var Ama Nathan Drake Artık Yok!

Uncharted 4 A Thief's End

Naughty Dog’ın oyun dünyasına kazandırdığı efsane serisi Uncharted ile ilgili yapımcı firma tarafından yeni açıklamalar geldi. Şuan için Uncharted 4’ün yapımına odaklanan firma, daha önce Uncharted 4’ün serinin son oyunu olduğunu dile getirmişlerdi.

Bu konuyla ilgili olarak daha detaylı açıklama yapan oyunun kreatif direktörü  Neil Druckmann, “Aslında Uncharted bir Sony markası. Yani oyunun devamı yapılabilir. Uncharted 5’in olması tamamen Sony’e bağlı. Ancak Nathan Drake’in hikayesi burada son buluyor. Uncharted 4’ün hikayesine bakacak olursak, olası bir devam oyunu için Nathan Drake’in yer alması oldukça zor.”dedi.

Bu açıklamalarla oyuncular kafasında oldukça soru işaretine yol açan Druckmann, acaba Nathan Drake’in oyunun sonunda öleceğine mi işaret etmiş olabilir? Ya da artık bu koşuşturmalardan yorulan Nathan Drake, elini eteğini çekip inzivaya mı çekilecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Nathan Drake - Uncharted 4
Nathan Drake – Uncharted 4
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.