SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Until Dawn’dan Demo Oynanış Videosu

Supermassive Games’in PS4’e özel olarak geliştirdiği hayatta kalma-korku ve macera oyunu Until Dawn adına yeni bir video paylaşıldı. PlayStation’ın resmi Youtube kanalından paylaşılan video oyunun PlayStation Experience etkinliğinde kısa sunumu yapılan demosundan tam oynanış görüntülerini içeriyor.

Film tadında bir korku deneyimi yaşatmaya gelen oyun farklı oynanış tarzıyla da her zaman görmediğimiz türden bir oyun olacak gibi. Bir grup gencin psikopatlara karşı hayatta kalmaya çalışacağı oyunda kararlarımız da çok önemli olacak. Kararlarımızla şekillenecek hikayede bizi yüzlerce farklı sonun bekleyebileceğini de hatırlatalım. İddialı gelen korku yapımı bakalım gerçekten korku ve hayatta kalma türünün hakkını verebilecek mi? Until Dawn PS4 için 2015’in yaz aylarında oyuncularla buluşacak, iyi korkular!

Until Dawn’ın PlayStation Experience etkinliğindeki demosundan alınan yeni oynanış videosunu aşağıda izleyebileceksiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...