SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Uplay’den Ubisoft Club Açılımı

Ubisoft’un kendi oyun satış platformu Uplay, şimdi de Ubisoft Club ile oyuncuları tavlamaya çalışacak.

İlk başta firmanın kendi oyunlarını satmak için geliştirdiği Uplay platformu, zaman içinde diğer firmaların oyunlarının da satıldığı bir havuza dönüştü. Ne var ki oyuncuların Uplay’e sempatiyle baktığını söylemek zor. Öte yandan Ubisoft, oyuncuların Uplay’i benimsemeleri için bir ödüllendirme sistemi de geliştirmişti ve bu sisteme göre Ubisoft oyunlarındaki başarılarımıza göre bazı dijital ödüller kazanabiliyorduk.

Uplay’in mevcut sistemi pek tutmamış olmalı ki Ubisoft’tan Ubisoft Club açılımı geldi. Bir video eşliğinde duyurulan Ubisoft Club, yine Ubisoft oyunlarını oynayarak tecrübe puanı, rozet ve daha fazlasını kazandığımız bir sistem. Kazanılabilecek şeyler arasında oyun içi eşyalar, oyun içi içerikler, oyunlar için indirimler ve beta sürümlerine katılım hakkı gibi şeyler de yer alıyor. Uplay hesabınızla club.ubi.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz sistemin tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.