Gündem
 

 
Videolar
 
 

ORTALIK KARIŞACAK GİBİ!

Online oyunculukla ilgili Activision ve Electronic Arts'tan iki hamle geliyor. Bu hamleler online oyunculuğun kökenini toptan değiştirebilecek hamleler.

PC OYUNCULUĞU YÜKSELİŞTE!

Gündemdeki konumuz insanlar ve onların oyun oynama alışkanlıkları. Oynadığımız oyunları nerede, hangi platformda oynuyoruz. Oyun sektöründe MMO oyunlarının büyüklüğü ne? Bundan birkaç yıl sonra ne olacak, biz oyuncular olarak alışkanlıklarımızı değiştirdik mi?

FPS OYUN TÜRÜNÜN TARİHİ VE BİLİNMEYENLERİ

Oyun mekanikleri tarihinde sırada bir oyun türü var. FPS oyunların geçmişten günümüze az bilinenleri ile sizlere aktarmaya çalışıyoruz. İyi seyirler dileriz.

ARİF V 216 | GÜZEL DİZİLER | GÜZEL BİR TİYATRO

Arif V 216, nasıl olmuş? Black Mirror 4.Sezonla geri döndü

EN HIZLI SATAN KONSOL REKORU KIRILDI

Rekor kıran konsol: Nintendo Switch

STEAM OYUN ÖDÜLLERİNİ KAZANAN OYUNLAR! Orhun vs Enis

Steam oyun ödüllerini kazanan oyunlar belli oldu. Hatırlarsanız daha önce bir tahmin videosu yapmıştık biz de... Bakalım kimin tahmini tutmuş, kimin tahmini boşa çıkmış :)

2500 DOLARLIK MODİFİYELİ TAŞINABİLİR KONSOL?!

Modder Eddie Zarick, X box One X'i Taşınabilir hale getirmiş

OYUNCULAR HANGİ EKRAN KARTI MARKASINI TERCİH EDİYOR

Gündemdeki haber ve konularımız çok değil, ama dikkatinizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı detaylar var. Ve biz de bu detaylar ile buradayız!

BERABER OYUN OYNAMANIN (CO-OP) GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE SÜRECİ

İki kişi yan yana oyun oynama kültürü yavaş yavaş kaybolurken bu kültürü oluşturan "Co-Op" oyunlarının tarihine bir bakış atıyoruz.

STEAM’DE EN ÇOK SATAN VE OYNANAN OYUNLAR!

Steam, 2017 yılında en çok oynanan, en çok satan oyunlarına dair bir bilgi paylaştı biz de bu bilgileri sizlere aktarmaya çalıştık :)