SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Visceral Games: “Battlefield: Hardline PC’de Daha Ayrıcalıklı”

Battlefield: Hardline

Battlefield: Hardline’ın geliştiricisi Visceral Games’in oynanış sistemleri yapımcısı Mike Glosecki, oyunun PC kullanıcıları için daha ayrıcalıklı olduğu ve kesinlikle PC sürümünün daha fazla avantajları olduğuna dikkat çekti.

Glosecki’ye göre oyunun kaplama kalitesi, yüksek çözünürlük, yüksek düzeyde anti-aliasing ve geniş görüntü açısı FOV ile oyunculara, konsol oyuncularına nazaran daha zevkli bir deneyim sunacak. Açıklamanın devamında Glosecki şu sözlere yer verdi, Oyuncular PC’de daha kaliteli grafiklere sahip olacak, bütün teknik detayların avantajlarından yararlanabilecek ve FOV ile birlikte görütü genişliğini arttırabilecekler. Hatta üç monitor ile görüş açısına derinlik katabilecekler. Oyunu 60FPS’ten daha yüksek değerlerde oynayabilecekler. Son olarak klavye ve mouse bu oyunun kontrolü için kesinlikle en iyi seçenek.

Battlefield: Hardline 17 Mart tarihinde PC, PS3, Xbox 360, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Battlefield Hardline
Battlefield Hardline
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.