SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Warcraft IV Gelebilir Mi?

warcraft

Gamescom’da yapılan World of Warcraft’ın genişletme paketi Legion duyurusundan sonra asıl bomba dün yapılan açıklamalarda patladı. Blizzard’ın, Warcraft evreninde geçen RTS oyunu Warcraft’ın dördüncü oyununu geliştirebilmesi gündemde.

StarCraft 2’e gelecek olan yeni ek paket Legacy of the Void’in yapımcılığını yapan Tim Morten, bu paketin geliştirilme aşamasının tamamlandığını ve artık önlerindeki yeni projelere odaklanmanın vakti geldiğini belirtti.

Morten “Hayranlarımızın Warcraft evreninde geçen yeni bir RTS oyunu istemesi gerçekten güzel bir durum. Şuan için net bir şey söyleyemem ama bi sonraki proje için Warcraft’ı, StarCraft’ı ya da tamamen yep yeni bir şeyi düşünebiliriz. Her şey mümkün ama kesin bir şey yok. açıklamasında bulundu.

Bu durum çoğu otoriter tarafından Warcraft’ın bir yoklaması olarak yorumlandı. Bakalım efsanevi seri geri dönüş yapacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Warcraft
Warcraft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.