SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Wargaming’den Yeni Bir Ödüllü “World of Tanks” Turnuvası

Önde gelen free-to-play DVO geliştirici ve yayıncısı Wargaming, şirketin 15. yıl dönümünü kutlamak için özel bir turnuva yapılacağını duyurdu. Turnuva Avrupa, Kuzey Amerika, Rusya, Güney Kore, Güneydoğu Asya, Çin ve Vietnam’ın dâhil olduğu dünyanın önemli bölgelerinde yapılacak. Bölgelerin kazanan takımları ise, Minsk’teki (Belarus) World of Tanks geliştirme stüdyosuna tüm masrafların Wargaming tarafından karşılanacağı bir gezi ile ödüllendirilecek.

Klasik 7 vs. 7 eSpor formatını takip eden turnuvalar Mayıs’ta başlayacak. Final karşılaşmaları ise Haziran’ın sonunda gerçekleştirilecek. İkinci ve üçüncü olan oyuncular da elleri boş gönderilmeyecek; çabalarının karşılığını, devasa oyun içi altın ödülleriyle alacaklar.

Konu hakkında Wargaming eSpor başkanı Alexey Kuznetsov’un açıklamaları ise şu şekilde: “Bu, dünyanın dört bir yanındaki takımlar için World of Tanks’in en iyisi olduklarını gösterme fırsatı. Kazanan takımları Belarus’ta ağırlamak ve favori oyunları World of Tanks’in yapımını yakından göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

World of Tanks Hakkında

World of Tanks, zırhlı tanklarla savaşı konu alan dünyanın ilk takım tabanlı DVO’sudur. Dünya çapındaki savaşlarda İkinci Dünya Savaşı tanklarının epik çarpışmalarında kendinizi test edin. Bu savaşlarda Amerika, Almanya, Sovyetler Birliği, Fransa, İngiltere ve Çin’den, tarihi gerçeklere uygun olarak hazırlanmış 300 zırhlı aracı kullanabilirsiniz.

World of Tanks’e katılın:

https://worldoftanks.eu/play/tr/

Wargaming Hakkında

Wargaming, ücretsiz devasa çevrimiçi pazarının liderlerinden biri ve ödüllü bir çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır.1998 yılında özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, piyasaya 15’ten fazla oyun sürmüş ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avustralya gibi ana bölgelerde 1500’ten fazla iş imkânı sunmuştur.

Resmi İnternet Sitesi

www.wargaming.com

Burçhan Yalçın