SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Watch Dogs’un Satış Hedefi: 6 Milyon!

Ubisoft’un büyük heyecanla beklenen açık dünya aksiyon oyunu Watch Dogs adına haberler bitmek bilmiyor… Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot’ın açıkladığına göre Watch Dogs’un 6.3 milyon satılması bekleniyor. Finansal hedeflerinin tutması için biçilen minumum rakam bu. Çıkışına sayılı günler kalan oyun adına daha ne gibi haberler göreceğiz merak ediyoruz. GTA’nın en büyük rakibi olarak gösterilen oyun bakalım nasıl bir satış rakamına ulaşacak?

Erteleme haberleri, çözünürlük iddiaları, görselliğin kırpılması gibi pek çok cepheden oyun dünyasında olay yaratan oyunun yapım aşamasının tamamlandığını biliyoruz. Watch Dogs; 27 Mayıs 2014 tarihinde PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları için, 2014 sonunda ise Wii U için oyuncuların beğenisine sunulacak. Aiden Pearce’ın intikam savaşında yer almak için biz de heyecanla bekliyoruz, iyi oyunlar.

wdogs hack

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...