SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Windows 10’a Gelecek Oyunlardan Bir Video Yapıldı!

Windows 10 ve DirectX12’nin gelişiyle birlikte PC oyuncuları için güzel bir döneme de merhaba demiş olacağız. Windows 10’nun sağlayacağı yenilik ve performans sayesinde oyuncular Xbox One’a gelecek oyunları, Windows 10’da da oynama imkanına sahip olacak.

Bugün Xbox Youtube kanalında Xbox’a özel olarak geliştirilen yapımların Windows 10’a da geleceğini gösteren bir videoa paylaşıldı. Videoda bir çok oyun yer almakta. Rise of Tomb Raider, Halo Wars 2, Gears of War 2: Ultimate Edition, Fable Legends, Sea of Thieves, Killer Instinct, Cobalt, Ori and the Blind Forest, Gigantic, Minecraft Windows 10 Edition, Cuphead, Age of Empires: Castle Siege, Microsoft Solitare Collection, Shovel Knight, Super Dungeon Bros, Idarb, Pinball FX 2 ve Candy Crush Saga oyunları paylaşılan videoda yer alıyor.

Paylaşılan video sizlerle. İyi seyirler….

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.