HABERLER

WOLFENSTEIN: YOUNGBLOOD E3 2019’A ÖZEL VİDEO YAYINLADI

 E3 2019‘da düzenlenen  Bethesda sunumunda, Bazkowicz’in ikiz kızlarını kontrol edebileceğimiz Wolfenstein: Youngblood‘a ait yeni bir video yayınlandı. Wolfenstein serisine ilk kez co-op özellikler ekleyecek olan Youngblood aksiyona doyacağız. 

Wolfenstein: Youngblood,  1980 yılında, BJ Blazkowicz‘in ikinci Amerikan Devrimi’ni ateşlediği Wolfenstein II: The New Colossus’tan 19 yıl sonrasında geçiyor. Wolfenstein: Youngblood Nazilerle mücadele eden bir sonraki Blazkowicz kuşağını tanıtıyor. Oyuncular Blazkowicz’in ikiz kızları Jess ve Soph’dan birinin kontrolünü alarak Nazi işgali altındaki Paris’te kayıp babasını arıyor.

 26 Temmuz‘da, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak olan  Wolfenstein: Youngblood‘ın Deluxe sürümü  “Buddy Pass” içerecek. Bu özellik sayesinde oyuna sahip olmayan bir arkadaşınızla birlikte tüm oyunu oynayabileceksiniz. 

Wolfenstein: Youngblood‘un E3 2019‘a özel videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.