SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Wonder Woman Filmi 2 Haziran’da Vizyonda!

Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot’unun uçağı düşer ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana’ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.

Patty Jenkins’in yönettiği filmin senaryosu Allan Heinberg ve Geoff Johns’a, hikayesi ise Zack Snyder & Allan Heinberg’e ait. Filmin karakterleri DC Entertainment’dan uyarlanmıştır. Wonder Woman karakteri, William Moulton Marston tarafından yaratılmıştır. Filmin yapımcılığını Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Richard Suckle, yönetici yapımcılığını ise Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller ve Geoff Johns üstlenmişlerdir.

Ülkemizde 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan ve Warner Bros. Pictures’ın sunduğu Wonder Woman filminin çok özel FANS FIRST gösterimi için 5 adet çift kişilik bilet hediye ediyoruz! 

WARNER BROS. PICTURES VE GEEKSTRA.COM’UN işbirliğiyle 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü İstanbul Avrupa yakasında gerçekleşecek  WONDER WOMAN FANS FIRST ÖZEL GÖSTERİMİNDE filmi herkesten önce bizlerle birlikte izlemek istiyorsanız;

Bu gönderiyi beğenip, paylaşın ve filmle ilgili beklentilerinizi yorum atın;

Çift kişilik biletlerden birini kazanma şansı yakalayın!

Son katılım tarihi 23 Mayıs 2017. 

Kazanan arkadaşlarımızla 24 Mayıs 2017 tarihinde Facebook üzerinden iletişime geçecek ve detayları paylaşacağız.

 #WONDERWOMANFANDAY

Uyarı: Özel Gösterim Warner Bros. Pictures izniyle düzenlenmektedir. Tüm hakları saklıdır. Davetiyeler hediyedir para ile satılamaz. Gösterimlerde lütfen kayıt cihazı kullanmayınız ve telefonlarınızı kapalı tutunuz. 

© 2017 Warner Bros. Ent. Tüm Hakları Saklıdır.

Buradan çekilişe katılarak bilet kazanma şansı yakalayabilirsiniz:

Ülkemizde 2 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek olan ve Warner Bros. Pictures’ın sunduğu Wonder Woman filminin çok…

Multiplayer paylaştı: 19 Mayıs 2017 Cuma

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...