HABERLER

World of Speed’in Hava Şartları…

Yarış tutkunlarının büyük bir merakla bekledikleri World of Speed iddialı tanıtım çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Slightly Mad Studios’un geliştirdiği MMO-yarış türündeki World Of Speed adına yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. Need for Speed Shift serisi ve Project Cars’ın da geliştiricisi olan Slightly Mad Studios’un yeni yarış oyunu World of Speed tamamen ücretsiz olacak ve kapalı betası önümüzdeki bahar döneminde başlayacak.

Son yayınlanan tanıtım videosunda yarış esnasında karşılaşacağımız hava şartlarının yollara olan etkileri gösteriliyor. Yağmur, kar, fırtına, rüzgar gibi hava efektleriyle iddialı gelen oyun bakalım bize nasıl bir sürüş keyfi sunacak? Gündüz-gece döngüsüne de sahip olacak oyun bu açıdan heyecan verici duruyor. Değişen hava şartlarının sürüşe olan etkileri konusunda gerçekçilikten ödün vermeyecek olan yapım yarış arenasında bir hayli konuşulacağa benziyor, iyi yarışlar.

World of Speed’deki hava şartlarının yollar üzerindeki etkisini gösteren tanıtım videosu aşağıda izlemenizi beklemekte, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...