SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

World of Tanks: Generals Kapalı Beta’ya Başlıyor!

wotgenerals

Wargaming’in geliştirdiği World of Tanks: Generals kapalı beta başlangıcını yapıyor. Wargaming, kapalı beta için oyuncu alımlarına başladı ve kayıtları açtı. Oyun test süresince web tarayıcılar üzerinden oynanabilir olacak. Gelecek dönemde de iOS ve Android platformlara da gelecek.

Ücretsiz olarak sunulacak olan kart oyununun kapalı beta testi süresince hedeflenen amacı, oyuncuların oyundaki stratejilerini geliştirip oyunun şuan ki hali hakkında geri dönüş sağlayarak oyunun mevcut durumu hakkında bilgi toplamak.

Kapalı beta testi süresi boyunca oyuncular, PvP olarak birbirleriyle karşılaşabilecek, temel eğitimlerini alıp, kart stratejilerini geliştirebileceği PvE Eğitim alanlarında mücadele edebilecekler. Oyunda ABD, SSCB ve Almanya olmak üzere üç grup halinde iki yüzden farklı kart bulunacak. Oyunda, Wargaming’in tüm oyunlar için kullanılabilen ortak hesabınız kullanılacak.

World of Tanks: Generals için daha fazla bilgi sahibi olmak ve kapalı beta testine kayıt olmak için burayı tıklayabilirsiniz.

World of Tanks: Generals
World of Tanks: Generals

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.