SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

World of Tanks’e Team Destruction Modu

World of Tanks

Wargaming bugün itibariyle World of Tanks’ın Xbox One ve Xbox 360 sürümlerine 2.3 güncellemesinin geldiğini duyurdu.

Bu güncellemeyle konsollara Team Destruction oyun modu, PvE eklentileri, üç geliştirilmiş harita, klan oluşturma yetisi, altı yeni hafif tank ve Premium SU-76I geldi. Team Destruction modu, düşmanı belli bir süre içeresinde alt etmeyi gerektiriyor. Bu mod tüm haritalarda geçerli olup maç sonunda oyunda en fazla tankı kalanın galibiyetiyle sonuçlanıyor.

2.3 güncellemesi aynı zamanda birçok hafif tankın da gelişini müjdelemekte. ABD tankları arasına T37, M41 Walker Bulldog, T49 ve M24 Chaffee katılırken LTTB ve Т-54 ltwt ise Sovyet kuvvetlerinin saflarında yer alacak. Airfield, Siegfried Line ve Live Oaks adlı gelişmiş haritalar da bu güncellemeyle geri dönüyor. Son olarak PvE modu Proving Grounds sayesinde oyuncular PvP savaşlara katılmadan önce yeteneklerini ve taktiklerini test edebilecekleri yeni bir alana sahip olacaklar.

World of Tanks

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.