HABERLER

World of Tanks’ın Yeni Durağı Xbox One!

Wargaming’in yaratıcılıüını yaptığı World of Tanks oyununun şimdiki durağı Xbox One oldu. Hali hazırda Xbox 360 üzerinden oynanabilinen oyunun yapımcısı Wargaming, World of Tanks’ın 28 Temmuz’da Xbox One’a da çıkış yapacağını duyurdu.

Böylelikle Xbox 360 ile Xbox One arasında online oyun oynayamayı destekleyecek ilk oyun World of Tanks olacak. Xbox One’ın çevrimiçi oyun şartlarından ve teknolojik potansiyelinden yararlanacaklarını belirten Wargaming, Xbox’ın sadık kullanıcılarını da tek platformda toplamış olacak.

10 Temmuz’da ön yüklemeye açılacak olan oyun için 11 ve 12 Temmuz tarihlerinde bir beta gerçekleştirilecek. Xbox Live Gold üyeleri, World of Tanks Xbox One sürümünü ücretsiz olarak elde edecekken, diğer tüm Xbox Live üyeleri ise oyunu yedi gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekler.

World of Tanks Online wallpapers 4
World of Tanks

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.