SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

World of Warcraft’ta Feast of Winter Veil Heyecanı!

Feast of Winter Veil

WoW’daki yıl başı kutlamaları olarak geçen Feast of Winter Veil heyecanı tüm oyuncuları sarmış bulunmakta. 16 Aralık’ta başlayan etkinlikler iki hafta sürecek ve 2 Ocak tarihinde son bulacak.

Ironforge ve Orgrimmar’daki Noel ağaçlarının altında yer alan hediye paketlerinin açılmasıyla etkinlik boyunca başarımlarınızın karşılığını alarak sonuçlanan etkinlik boyunca, Alterac Mountains ve tüm kapital şehirlerde kutlamalar yapılıyor.

Etkinliğie katılan oyuncular Pet, başarım ve birçok vanity eşyayı kazanma şansına sahip oluyor. Etkinlik her ne kadar herkes için geçerli olsa da, verilen görevlerini yerine getirmek için 100. seviyede olmanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Görevlerin bir çoğu ilk günden tamamlamak mümkün, geri kalan kısımlar ise 25 Aralık’taki hediye açılışından sonra yapılabilecek. Hepinize bol şanslı yılbaşı kutlamaları dileriz.

Feast of Winter Veil
Feast of Winter Veil
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.