SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

World of Warships’e Dev İçerik Dalgası

World of Warships’in 0.5.1 güncellemesiyle oyuna yeni haritalar, oyun modları ve daha cazip ödüller kazanma şansı geliyor.

Wargaming tarafından bugün yapılan açıklamaya göre, World of Warships için 0.5.1 güncellemesi 5 Kasım’da Kuzey Amerik’da, 6 Kasım’da Avrupa ve Asya’da yayımlanacak. Güncellemeyle birlikte oyuna bir tanesinde akşam karanlığının hakim olduğu üç yeni harita ve Alan Ele Geçirme adında yeni bir oyun modu gibi pek çok içerik ekleniyor.

Gelen yeni haritalar, oyunculara daha önce keşfedilmemiş sularda yeteneklerini test etme fırsatı verecek. Kaptanlar, Kutup Işıkları haritasında büyüleyici Kuzey Işıkları altında ilk kez gece savaşlarına katılacaklar. Yeni haritalar arasında, Güney Amerika temel alınarak modellenen Ateş Toprakları ve ABD ile Japon donanmaları arasında geçen şiddetli çarpışmalardan esinlenilerek yaratılan Tuzak adlı iki harita da yer alıyor.

World of Warships

Güncellemeyle birlikte gelen pek çok yenilikten biri de iki takımın haritanın ortasında yer alan büyük bir üssü ele geçirmek için birbiriyle mücadele ettiği Alan Ele Geçirme modu. Maç başladıktan 2 dakika sonra ele geçirilebilecek olan bu üs, oyuncuları eski taktik ve tekniklerini gözden geçirerek, zafer kazanmak için denizde açıkta kalma riskini almaya zorlayacak.

World of Warships’in 0.5.1 yamasıyla gelen yenilikler bunlarla da sınırlı değil; Etkinlikler, Özel Görevler ve Günlük Görevler gibi yeni oyun dinamikleri de oyunda yerini alacak.

Yine güncellemeyle birlikte artık Dereceli Savaşlar’da (Ranked Battles) geminizi donatabileceğiniz daha fazla işaret flaması bulunuyor. Ayrıca kaptanlığa alışmaya çalışanlar için Eğitim Görevleri adı verilen bölümde, oyuncuların taktiklerini geliştirmeleri ve oyunu daha iyi anlayabilmeleri için bir eğitim mekaniği yer alacak.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.