SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

WoW: Legion, Gamescom’da Duyuruldu!

World of Warcraft

Normalde, Blizzcon’larda duyurulan Blizzard oyunlarına gelen ek paketler bu defa farklılık olarak Gamescom’da duyuruldu. Bunda sanırım World of Warcraft’ın gittikçe azalan oyuncu sayısının etkisinin olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Son olarak Warlord of Draenor’un oyuncuların beğenisine sunan Blizzard, World of Warcraft için geliştirdiği yeni eklenti paketi Legion’ı Gamescom’da tanıttı. Serinin eski dönemlerine geri dönüş sinyalleri veren yeni eklenti paketiyle birlikte Blizzard, daha fazla oyuncu kaybetmek istemiyor.

World of Warcraft’ın en beğenilen dönemlerinden biri olmayı başaran Burning Legion dönemini anımsatan yeni eklenti paketinde Sargeras’ın mezarı yeniden açılıyor ve Burning Legion tekrardan Azeroth’a musallat oluyor. Yeni eklenti paketi ile birlikte oyuna Demon Hunter sınıfı da eklenmiş oluyor. Bunun yan sıra eklenecek özellikler ise şöyle ;

-The Broken Isles kıtası
-Özelleştirilebilir Artifact silahlar
-Sınıflara özel bölgeler ve ittifaklar
-Yeni Dungeonlar ve Raidler
-Yeni açık dünya Boss’ları
-Yeni seviye sınırı 110
-Yeniden düzenlenen PvP sistemi
-Geliştirilmiş Transmogrification sistemi
-Yeni sosyal özellikler

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.