SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

WoW’u Artık Aylık Ücret Ödemeden Oynayabilmeniz Mümkün!

World of Warcraft

Blizzard’ın oyun dünyasına armağan ettiği ve büyük bir kitle tarafından gelmiş gelmiş en iyi MMORPG oyunu olarak belirtilen World of Warcraft bildiğiniz gibi aylık ücret sistemi ile oynanmakta. Blizzard, serinin eski oyuncularını da geri getirebilecek yeni bir sistemin duyurusunu yaptı. Bu sistem sayesinde artık oyuna aylık para ödemeniz gerekmiyor.

Oyuncular artık aylık ücretlerini oyundaki paraları ile ödeyebilecekler. Aylık ücret sistemi kaldırmayan Blizzard, oyunculara aylık ücretlerini ödeyebilmeleri için yeni bir yol yaratıyor. Oyun içindeki paralarını Wow token ile değiştirip, tokenlerle de aylık ücretinizi ödeyebileceksiniz.

Oyun içi parası yetersiz kalan oyuncular eksik tokenlerini yine Wow Store içerisindeki satılan tokenleri alarak tamamlayabilir ve normalde aylık ücret için ödediğiniz paradan daha azı ile kurtarabilirsiniz. Blizzard’ın bu sisteme kolaylık getirmesi bakalım oyuncular tarafınan nasıl karşılanacak?

world of warcraft
World of Warcraft
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.