SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

WSVG15 Dünya Şampiyonası’nda HWA Damgası!

BIG Kazan WSVG Turnuvası Şampiyonları

Multiplayer Live ekranlarında yayınladığımız WSVG15 Türkiye Elemeleri’ni şampiyonlukla tamamlayan HWA takımı, Dünya Şampiyonası’nda da aynı başarıya yavaş yavaş yaklaşıyor.

HWA’nın FIFA oyuncusu Uğur “WolborQ” Bayram Dünya Finalleri’nde Yarı Final’e kalmayı başardı. HWA’nın bir diğer temsilcisi Hearthstone oyuncusu Barış ‘Ulquiomaru’ Görgülü ise Final’e adını yazdırdı. İki temsilcimiz de Rus rakipleri ile karşılaşacak. Uğur Bayram yarın Rusya temsilcisi Ufenok ile Final’e kalma mücadelesi verecek. Barış Görgülü de yarın oynanacak olan büyük finalde Rusya temsilcisi Pavel ile 10.000$’lık büyük ödül için karşılaşacak.

Ülkemizde giderek güçlenen e-Spor kültürünü ele aldığımızda bu durumun meyvelerini görmek gerçekten güzel. Multiplayer ekibi olarak ülkemizi başarıyla temsil eden bu iki güzide arkadaşımıza ve HWA takımına başarılar dileriz.

BIG Kazan WSVG Turnuvası Şampiyonları
Uğur “WolborQ” Bayram ve Barış ‘Ulquiomaru’ Görgülü
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.