SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

WWE 2K15’in Hulkamaina Edition Sürümü Duyuruldu! (+Ekran Görüntüsü)

Yıllar geçtikçe bilinen seriler nasıl seviye atladıysa WWE oyunları da inişli çıkışlı günümüze kadar gelişmeye devam ediyor. Bu yıl seriyi eline alan 2K Sports’da kollarını hiç olmadığı kadar sıyırarak bizlere en iyisini sergilemek için özenle oyunu tasarlıyorlar. Bu sayede WWE 2K15 en iyi WWE oyunu olmayı amaçlayarak WWE tarihinde bilinen rekabetleri, maçları belgesel şeklinde oynattıracak yeni bir hikaye ve NBA oyunlarındaki gibi kariyer (MyCareer) modlarıyla oyuncuları selamlayacak olan 2K15 hiç olmadığı kadar en gerçekçi WWE deneyimini tattıracak.

İşte o ekran görüntüsü:

wwe-cena-2k15Yukarıda gördüğünüz (şok olduğunuz) yeni ekran görüntüsü yeni nesil konsollara (Xbox One, PS4) ait. Korkunç derecede gerçek gibi görünen resimde John Cena’nın eli dışında mo-cap teknolojisi sayesinde yüzü, kısacası her şeyi tamamıyla oyuna aktarıldığı belli oluyor. Ayrıca Randy Orton’un (sağda) kolundaki dövmeler de detaylı biçimde dahil edildiği gözlemlenebilir.

cena(WWE 2K14 — 2K15)

Geçen seneye göre grafiklerin ne kadar değiştiğini tekrar gözlemleyin. 🙂

WWE 2K15 için Hulkamania Edition, yani Hulk Hogan temalı özel pakette an itibariyle üretilmekte olduğu da rapor edildi. Pakete dahil olan içerikler şunlar:

– Hulk Hogan tarafından imzalanan bir kartpostal,

– Sevimli Hollywood Hogan oyuncağı,

– Ön siparişle gelen Hogan ve Sting karakterlerinin kodları,

– WWE 2K15’in orjinal diski.

WWE2K15-Collectors-Edition-Content

 

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.