SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Xbox One’da 12 Kasım Devrimi!

Microsoft, Xbox One sahiplerinin merakla beklediği iki güncellemeyi 12 Kasım’da yayımlayacağını duyurdu.

Yaklaşık iki yıldır piyasada olan Xbox One, ikinci yılına denk gelen Kasım ayı içerisinde iki önemli güncellemeye ev sahipliği yapacak. Bu güncellemelerden ilki yeni arayüz, ikincisi ise geriye uyumluluk konusunda.

Haftalardır Xbox One Preview programı üyeleri tarafından test edilen yeni arayüz, programa katılanların belirttiğine göre mevcut arayüzden çok daha hızlı ve çok daha başarılı. 12 Kasım‘da yapılacak güncellemeyle tüm Xbox One sahipleri bu yeni arayüzü görebilecek ve Xbox One keyfini farklı bir seviyeye taşıyacak.

Xbox One

İkinci önemli konu olan geriye uyumluluk ise yine uzun süredir test edilen bir sistem. An itibariyle 30’a yakın oyunun desteklendiği sistem de 12 Kasım‘da tüm Xbox One sahiplerinin erişimine açılacak. Geriye uyumluluk desteği veren oyunların arasında son olarak Burnout Paradise‘ın eklendiğini de not düşelim.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.