SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Xbox One’ın Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu!

Geçtiğimiz sene sonunda Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde çıkışını yapan Xbox One’ın, Türkiye’de 5 Eylül tarihinde satışa çıkacağını bu haberimizde sizlere duyurmuştuk. Çıkış tarihi belli olan ancak fiyatı belli olmayan Xbox One’ın hangi fiyat etiketiyle raflarda yerini alacağı da artık belli oldu. Microsoft Türkiye yetkililerinden aldığımız bilgiye göre bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Xbox One iki farklı paket ile satılacak. Kinect’siz paket 1.599 TL’den satışa çıkarken Kinect’li paket ise 1.999 TL’den oyun severlerle buluşacak.

Ayrıca yine Microsoft Türkiye’den aldığımız bilgiye göre konsolu ön sipariş ile alan oyunculara yüzlerce lira değerinde oyun hediye edilecek. Fakat bu oyunların hangileri olduğu henüz belli değil. Multiplayer olarak biz de Xbox One’a resmi olarak hoş geldin diyoruz.

GÜNCELLEME: Microsoft’tan gelen bilgiye göre Xbox One’ın ön sipariş başlangıç tarihi 21 temmuz olarak açıklandı. Ön sipariş ile edinenler toplamda 450 lira değerinde iki adet oyuna sahip olacaklar. Kinect’siz Xbox’ı ön sipariş ile alırsanız Fifa 15 ve Forza 5 oyunları hediye gelecek. Kinect’li versiyonu alırsanız Fifa 15, Dance Central, Spotlight, kulaklık ve Day 1 özel kumandasına sahip olacaksınız.

Xbox-One

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.