SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Moto GP 14 Duyuruldu!

Milestone’un geliştirdiği, yayıncılığını PQube Games’in yapacağı Racing-Motorcycling türündeki Moto GP 14 bugün itibariyle duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre MotoGP World Championship 14, Haziran 2014’te Xbox 360, PC, PlayStation 3, PlayStation Vita ve PlayStation 4 için oyuncuların beğenisine sunulacak. Özellikle motosiklet yarışlarını sevenler için güzel haber olsa gerek. Motosiklet yarışı oyunları içinde başı çeken seri’nin yeni oyunu yeni nesille beraber eski nesil konsollarda da yarışa devam etme kararı almış görünüyor. Henüz Xbox One için duyurulmayan oyunun videosunun sonunda zaten görebileceğiniz gibi Xbox One ibaresi bulunmuyor… Bakalım oyun yeni nesil konsollarda sadece PS4 için mi gelecek?

Açıklamalara göre 100’den fazla sürücü’nün yer alacağı oyun ayrıca resmi MotoGP 2014 sezonundaki tüm firmaların lisansına sahip olarak 18 pisti oyuna dahil edecek.

Duyurunun şerefine yayınlanan trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz. Hazırlanın, Haziran 2014’te kaskları takıyoruz!

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...