0
10 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Bir Hırsızın Sonu mu? Haftanın Oyunları/ 9-15 Mayıs :

Bir "Haftanın Oyunları" bölümünden daha herkese selamlar. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yeni çıkacak oyunlara bir bakalım ve kısaca göz atalım. Bakalım bu hafta boyunca bizi hangi oyunlar bekliyor olacak? Keyifli okumalar.

Uncharted 4: A Thief’s End (PS4) – 10 Mayıs  :

Nauhgty Dog’un uzun süredir büyük bir heyecanla beklenen aksiyon-macera serisi Uncharted’ın son oyunu olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’na nihayet bu hafta kavuşuyoruz. Nathan Drake'in son macerası olacağını bildiğimiz Uncharted 4; PlayStation 4'ün altın çocuğu olacak mı? Bu hafta bu sorunun yanıtını almaya başlıyoruz. Nathan Drake, eşi Elena, abisi Sam, eski bir dost Sullivan; diğer tarafta ise Rafe Adler ve Nadine Ross. Hepsi bir hırsızın sonunda sizi bekliyor... Indiana Jones filmlerinin tadını veren yapımın son oyunu 10 Mayıs 2016 tarihinde beğenimize sunuluyor. Oyunla ilgili ilk bakış yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Doom (Xbox One, PS4, PC) - 13 Mayıs :

FPS tarihine adını altın harflerle yazdırmayı başaran ve türün kurucularından sayılan köklü seri DOOM'un 2016 versiyonu olacak yeni DOOM' da bu hafta beğenimize sunulan yapımlardan. idTech 6 oyun motoruyla geliştirilen ve özellikle serinin hayranlarınca heyecanla beklenen yapım 13 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Bakalım daha önce 2 kez multiplayer betası yapılan yeni DOOM; hikaye moduyla beğenilecek mi?

Bu haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

Kingdom Wars II: Battles (PC) -  9 Mayıs

Stellaris (PC) -  9 Mayıs

The Binding of Isaac: Afterbirth (PS4) -  10 Mayıs

The Magic Circle: Gold Edition (PS4) -  10 Mayıs

MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies (Vita) -  10 Mayıs

StarBreak (PC) -  10 Mayıs

Tastee: Lethal Tactics (PC) -  10 Mayıs

Goliath (PC) -  12 Mayıs

RefRain - prism memories - (PC) -  12 Mayıs

Hero Defense - Haunted Island (PC) -  13 Mayıs

Project G (PC) -  13 Mayıs

Evet; Uncharted 4 ve Doom'un bu haftaya damga vuracağı aşikar. Böylesi 2 büyük ismin aynı haftada karşımıza çıkması ne güzel! Gelecek hafta yepyeni oyunlarla tekrar buluşmak üzere, iyi haftalar ve iyi oyunlar.

haftanın oyunları 9 Mayıs öne çıkan
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...