0
16 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Bir İstilanın Gölgesindeyiz! Haftanın Oyunları/ 16-22 Mayıs :

Haftanın Oyunları bölümünden tüm oyunculara selamlar. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yeni çıkacak oyunlara bir bakalım ve kısaca göz atalım. Bakalım bu hafta boyunca bizi hangi oyunlar bekliyor olacak? Keyifli okumalar.

Homefront: The Revolution (Xbox One, PS4, PC) - 17 Mayıs  :

Dambuster Studios'un geliştirdiği, yayıncılığını Deep Silver'ın üstleneceği Homefront: The Revolution, haftanın ilk oyunu  oluyor. FPS aksiyon türündeki Homefront'un devam oyunu olan yapımda CryEngine motoru kullanılıyor. 2011 yılında beğenimize sunulan ama çok başarılı bir çıkış yapamayan oyunun devamında Amerika istilasının 4. yılına gidiyoruz. Kore Cumhuriyetinin işgali altındaki Amerikan halkının yaşam ve özgürlük mücadelesini tecrübe edeceğimiz Homefront: The Revolution; 17 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için beğenimize sunulacak. Bir demokrasi savaşı vereceğimiz yapım bakalım istenilen başarıyı elde edebilecek mi?

Shadow of the Beast (PS4) - 17 Mayıs :

Haftanın diğer ilgi çekici yapımı sadece PlayStation 4 platformuna çıkacak olan platform- aksiyon oyunu Shadow of the Beast. 1989 yapımlı orijinal oyunun yeniden yapımı olan oyun nostalji severlerin dikkatini çekmişti. Commodore Amiga ve Super NES döneminin sevilen oyunlarından olan yapımda orijinal Shadow of the Beast'in tadını bulacağımız söyleniyor. Heavy Spectrum'un geliştirdiği oyunu Sony Interactive Entertainment yayınlayacak. 1080p/60 FPS değerleriyle beğenimize sunulacak yapımda aksiyon platform öğelerini doyasıya tadabileceğiz. Shadow of the Beast; 17 Mayıs 2016 tarihinde sadece PlayStation 4'e özel olarak çıkışını gerçekleştirecek.

Bu haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

Life Goes On: Done to Death (PS4, PC) - 17 Mayıs

My Night Job (PS4) - 17 Mayıs

Shadwen (PS4, PC) - 17 Mayıs

Soft Body (PS4, PC) - 17 Mayıs

Valkyria Chronicles Remastered (PS4) - 17 Mayıs

Duskers (PC) - 18 Mayıs

Lastfight (PC) - 19 Mayıs

Evet; Homefront: The Revolution ve Shadow of the Beast'in dikkat çektiği bu haftanın oyunları böyle. Bakalım Uncharted 4 ve DOOM'un hakimiyetindeki geçtiğimiz haftaya göre bizi nasıl bir hafta bekliyor? Gelecek hafta yepyeni oyunlarla tekrar buluşmak üzere, iyi haftalar ve iyi oyunlar.

haftanın oyunları öne çıkan

 Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...