0
30 Mayıs 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Geralt’ın Son Macerasını Yaşıyoruz! Haftanın Oyunları/ 30 Mayıs -5 Haziran:

Haftanın Oyunları bölümümüzden tüm oyunculara bir kez daha selamlar. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yeni çıkacak oyunlara bakıyor ve kısaca göz atıyoruz. Bakalım bu hafta boyunca bizi hangi oyunlar bekliyor olacak? Keyifli okumalar.

Dead Island: Definitive Collection (Xbox One, PS4, PC) - 31 Mayıs :

Techland'ın geliştirdiği zombi temalı aksiyon-macera ve hayatta kalma türündeki Dead Island'ın yeni nesil versiyonu olacak Dead Island: Definitive Collection bu haftanın ilk dikkat çeken oyunu oluyor. İlk olarak Eylül 2011'de bizlerle buluşan serinin görsel ve işitsel yönden yeniden tasarlanması olan Definitive Collection'da Dead Island: Riptide ve Dead Island Retro Revenge bulunacak. Her 2 oyun adına bugüne dek çıkmış tüm içerik paketlerini de bünyesinde toplayan Definitive Collection; 31 Mayıs 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Daha iyi ışıklandırma, gölgelendirme ve seslerle gelecek paket zombi severlerin ilgisini çekebilir. Siz de bir zombi severseniz Dying Light ile büyük başarı kazanan Techland'ın bu zombi temalı 2 oyununu listenize alabilirsiniz.

The Witcher 3: Blood and Wine (Xbox One, PS4, PC) - 31 Mayıs :

Haftanın diğer ilgi çekici yapımı The Witcher 3'ün son içerik paketi olan Blood and Wine oluyor. CD Projekt RED'in geliştirdiği ve ödüllere doymayan yapım The Witcher 3: Wild Hunt'ın son macerası olacak Blood and Wine'da Geralt'la birlikte şarapların ve güzel kadınların mekanına gidiyoruz. 30 saatin üzerinde bir hikaye sunacak Blood and Wine içerik paketi bu açıdan takdire şayan. Günümüzde ana oyunların bile 12-15 saat arasında olduğunu düşünürsek bir ek paketin 30 saati aşması ne demek anlamış olmalısınız. Oyuncu dostu tavırlarıyla her zaman takdir gören CD Projekt RED'i bir kez daha tebrik ediyoruz. The Witcher 3: Blood and Wine; 31 Mayıs 2016'da Xbox One, PS4, PC platformları için beğenimize sunulacak. Ana oyuna sahipseniz Geralt'ı bu son macerasında yalnız bırakmak istemeyebilirsiniz... İyi oyunlar.

Bu haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

The Elder Scrolls Online - Dark Brotherhood (PC, Mac) - 31 Mayıs

Neon Chrome (PS4) - 31 Mayıs

One Piece: Burning Blood (Xbox One, PS4, Vita) - 31 Mayıs

Score Rush Extended (PS4) - 31 Mayıs

Shadow Blade: Reload (PS4) - 31 Mayıs

There Came an Echo (PS4) - 31 Mayıs

Pool Nation VR (Vive) - 1 Haziran

Senran Kagura: Shinovi Versus (PC) - 1 Haziran

Brigador (PC, Mac, Linux) - 2 Haziran

Turmoil (PC) - 2 Haziran

Anima: Gate of Memories (PC) - 3 Haziran

Carmageddon: Max Damage (Xbox One, PS4) - 3 Haziran

Dangerous Golf (Xbox One, PS4, PC) - 3 Haziran

Daydreamer: Awakened Edition (Xbox One) - 3 Haziran

Elite Dangerous: Horizons (Xbox One) - 3 Haziran

Hard Reset Redux (Xbox One, PS4, PC) - 4 Haziran

Evet bu haftanın oyunları bu şekilde. Dead Island: Definitive Edition ve The Witcher 3'ün son DLC'si olan Blood and Wine'ın dikkatleri çektiği haftada bakalım hangi oyunlar bizi saatlerce ekrana kilitleyecek? (Cevabı tahmin etmek zor değil aslında...) Başka bir "Haftanın Oyunları" yazısında görüşmek üzere, iyi oyunlar.
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...