0
29 Şubat 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

İlkçağ’a Gitmek İsteyen? Haftanın Oyunları / 29 Şubat – 6 Mart

Yeni bir yazı dizimizden tüm oyun severlere merhabalar. Bundan böyle her hafta çıkacak oyunlara bakıyor ve kısaca tanıtıyoruz, bakalım ilk haftamızın oyunları nelermiş, buyrunuz.

Heavy Rain (PS4) - 1 Mart 2016 :

Daha önce PS3 platformuna çıkan ve hikayesiyle pek çok oyuncunun gönlünde ayrı bir yer edinen Qauntic Dream’in sevilen oyunu Heavy Rain bu kez PS4 sahiplerinin beğenisine sunuluyor. Duygusal hikayesi ve sunumuyla takdir toplayan oyun bazı oyuncular tarafından fazla donuk olmakla eleştirilse de zamanının önemli oyunlarından olmayı başarmıştı. Üstelik yenilenmiş görsellik ve seslerle şimdi daha da ilgi çekici olan Heavy Rain bu haftanın çıkacak ilk oyunlarından oluyor. Daha önce PS3’te oynamayanlar mutlaka bir şans vermeli.

Far Cry Primal (PC) - 1 Mart 2016 :

Geçtiğimiz hafta PS4 ve Xbox One cephesinde çıkışını gerçekleştiren Far Cry serisinin son üyesi Primal bu hafta PC oyuncularının da beğenisine sunuluyor. M.Ö. 10.000 yılına bir yolculuk yapıp çetin doğa şartlarında hayatta kalmaya çalıştığımız oyun konsol cephesinde oldukça beğeni topladı. Bakalım Far Cry’ın ilk çağ dünyasını PC oyuncuları ne kadar beğenecek? Oros diyarı sizi bekliyor!

Bus Simulator 16 (PC) - 2 Mart 2016 :

Bir belediye otobüsü şöförü olup yolcularımızı sağ salim gidecekleri noktalara götürmeye çalıştığımız simülasyon oyunu Bus Simulator 2016’da bu hafta beğenimize sunulacak yapımlar arasında yer alıyor. Otobüs şöförü simülasyonumuz 2 Mart 2016’da beğenimize sunuluyor. Pek çoğumuz çocukken şöför olmak istemedik mi, buyrun size fırsat! İyi sürüşler.

Haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

Ironcast (PS4) - 1 Mart

Mortal Kombat XL (Xbox One, PS4) - 1 Mart

Screencheat (Xbox One, PS4) - 1 Mart

Square Heroes (PS4) - 1 Mart

Trulon: The Shadow Engine (PC) - 1 Mart

The Witch and the Hundred Knight: Revival Edition (PS4) – 1 Mart

Blazblue: Chronophantasma Extended (PC) - 2 Mart

Crazy Pixel Streaker (PC) - 2 Mart

Gunscape (Xbox One, PS4, PC) - 2 Mart

Black Desert Online (PC) - 3 Mart

Blue Rider (PC) - 3 Mart

Into the Stars (PC) - 4 Mart

Ironcast (Xbox One) - 4 Mart

The Legend of Zelda: Twilight Princess HD (Wii U) - 4 Mart

Path of Exile: Ascendancy (PC) - 4 Mart

Listemiz gördüğünüz üzere biraz kalabalık, bakalım haftaya hangi oyunlarla karşınızda olacağız, iyi oyunlar.

haftanın oyunları2 öne çıkanÖzcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...