0
20 Haziran 2016 tarihinde Özcan Ilgın tarafından yazılmıştır.
 
 

Zombilere Karşı Birlik Kuruyoruz! Haftanın Oyunları/ 20-26 Haziran :

Haftanın Oyunları bölümümüzden herkese bir kez daha selamlar. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yeni çıkacak oyunlara bakalım ve kısaca göz atalım. Bakalım bu hafta boyunca bizi hangi oyunlar bekliyor? Keyifli okumalar.

Deadlight: Director's Cut (Xbox One, PS4, PC) - 21 Haziran :

Kıyamet sonrası post-apokaliptik dünyaları severlerin ilgisini çekecek Deadlight ilk olarak 2012 yılında Xbox 360 ve PC için beğenimize sunulmuştu. Yapımın genişletilmiş yeni versiyonunda daha iyi grafik ve sesler yer alacak ve yeni içerikler oyuna dahil edilecek.  Unreal Engine 3 ile geliştirilen platform türündeki oyunda zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Deadlight: Director's Cut; 21 Haziran 2016 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Kıyamet sonrası senaryoları seviyorsanız bakmak isteyebilirsiniz.

Umbrella Corps (PS4, PC) - 21 Haziran :

Capcom'un klasikler arasında yer alan hayatta kalma- korku oyunu serisi Resident Evil'ın yan serisine dahil olacak Umbrella Corps, haftanın ilk oyunlarından oluyor. Ana serinin gidişatından bağımsız olacak yapım rekabetçi shooter tarzında olacak. Multiplayer odaklı oynanışa sahip olacak Umbrella Corps, serinin sadık hayranlarınca beğenilmeyebilir ama başarılı bir online oyunculuk deneyimi sunarsa göz atmakta fayda olabilir... Çeşitli multiplayer modları sunulacak yapımda ana seriden Resident Evil 5'in Kijuju adası da yer alacak. Umbrella Corps, PC ve PS4 platformları için 21 Haziran 2016'da beğenimize sunuluyor. Online rekabetleri seviyorsanız ilgilenebilirsiniz...

Bu haftanın çıkacak diğer oyunları ise şöyle:

Grand Kingdom (PS4, Vita) - 21 Haziran

Pac-Man 256 (Xbox One, PS4, PC) - 21 Haziran

VA-11 HALL-A (PC) - 21 Haziran

Breached (PC) - 22 Haziran

prog.1 (PC) - 23 Haziran

Heart&Slash (Xbox One, PS4) - 24 Haziran

Terraria (3DS) - 24 Haziran

Evet bu haftanın oyunları bu şekilde. Deadlight: Director's Cut ve Umbrella Corps'un dikkatleri çektiği bu zombi haftasında bakalım hangi oyunlar beğenimizi kazanacak? Başka bir "Haftanın Oyunları" yazısında görüşmek üzere, iyi oyunlar.

haftanın oyunları 20-26 haziran öne çıkan
Özcan Ilgın

 
Özcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde Gazetecilik okuyor. Korku oyunları onun için yaratılmış...