SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Sızdı: Assassin’s Creed: Victory!

Assassin's Creed: Victory

Unity’i oyunculara duyurarak sükse yapan Kotaku, yine bir Assassin’s Creed oyunu hakkında bilgilendirme yaparak okurlarını heyecanlandırdı. Site 2015 yılında çıkışını yapacak olan yeni Assassin’s Creed oyununu takipçilerine duyurdu. Victory adıyla piyasaya sürülecek oyun 19. yy İngiltere’sinde yani Viktorya döneminde geçecek.

Oyun Unity’de de olduğu gibi sadece PC, PS4 ve Xbox One’da yer alacak. Ancak bu sefer oyunu yapacak olan stüdyoda değişikliğe gidildi. Ubisoft oyunu Montreal’e değil Quebec’in ellerine teslim etti. Bunda tabi ki Far Cry 4’ün, Unity’nin ve The Crew’un yaşadığı problemlerin etkili olduğu düşünmek abes kaçmaz.

Kotaku inceledikleri ilk video ile birlikte oyunda Grappling Hook yani çekme halatı olacağını da ekledi. Hatta izledikleri ilk videonun E3 fuarında sergilenebilecek kalitede bir video olduğunu da belirtti. Oyun motoru olarak ise geliştirilmiş Anvil motoru kullanmış. Henüz ilk inceleme olarak verilen bilgiler tabi ki oyunun tamamı hakkında yeterli bilgi verecek düzeyde değil. Ancak söylenebilecek tek şey var. Ubisoft’un Assassin’s Creed ile ilgili tüm çalışmalarını tek bu oyuna yönlendireceği açık şekilde belirtiliyor.

Bakalım 2015 yılında çıkacak olan Assassin’s Creed: Victory, oyuncuların beğenisini kazanabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

no images were found

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.