SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Assassin’s Creed Paris’te Geçiyor!

Assassin’s Creed’in bu sene çıkacak yeni oyununun dünyanın hangi bölgesinde geçeceği merak konusuydu. Kotaku’nun ele geçirdiği ekran görüntüleri ile bu merakımız da giderilmiş oldu. Gelen bilgilere göre AC serisi bizleri 18. yüzyılın Paris’in huzur dolu mekanlarına davet ediyor. Aşağıda da görebileceğiniz ekran görüntülerinde Paris’in önemli yapılarından olan Notre Dame kilisesini görebiliyoruz. Yeni oyun an itibariyle sadece PC, PS4 ve Xbox One için geliştiriliyor ama PS3 ve Xbox 360 versiyonları da olası. Unity’nin dışında bu sene Ubisfot bir AC oyunu üzerinde daha çalışıyor. Bu ikinci oyun da AC: Comet adı altında PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkışını yapacak. İki oyunun PC’ye geleceği görülürken Wii U veya PS Vita konsolları için bilgi gelmedi.

Ekran görüntüleri üzerindeki “Parkour Up” ve “Parkour down” komutlarının ise ne işe yaradığını henüz bilemiyoruz. İşte sızan ekran görüntüleri:

Unity 1

assassins_creed_unity

assassin-s-creed-unity_604584

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.

1 Yorum

  • Elbise tasarımı bu sefer pek hoşuma gitmedi benim, özellikle o eldiven işi bozmuş

Comments are closed.