SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Deus Ex Duyurusu Sızdırıldı; Mankind Divided

Güncelleme: Sızan bilgilerin ardından Square Enix de köşeye sıkıştı ve attığı twit ile bir süredir #CantKillProgress hashtagiyle merak uyandıran kampanyanın da Deus Ex oyunu olduğunu açık etti.

Sevilen Shooter/RPG hibriti Deus Ex serisinin, yeni oyununun duyurusu sızdırıldı. 2011 yılında Eidos-Montreal’ın Human Revolution ile dirilttiği Deus Ex serisi, devam edeceğe benziyor. Oyun sizin tercihleriniz ile ilerleyen bir yapıya sahipti. Fakat stüdyo bile farkındaydı ki oyun mükemmel değildi. Bunun bilincinde olan stüdyo, yeni oyunda özellikle dövüş sistemi ve boss savaşları üzerine çalışacakmış.

Human Revolution’dan iki yıl sonrasını konu alan yeni oyunda, kahramanımız yine Adam Jensen. İnterpol destekli bir ekip ile, transhuman karşıtı teröristler ile mücadele edecek. Tabi ki kahramanımızın giysisi yeni özellikler ile donatılmış. Daha akıllı bir görünmezlik, dövüş ve sosyal etkileşimler içerecek. Jensen’ın problemleri nasıl çözeceği ise bize kalmış.

Bunların yanı sıra stüdyo daha gerçekti bir gelecek çizmek için çalışıyormuş. Yukarıdakilerin yanı sıra, kahramanımızın objeleri uzaktan hack yapmak, elindeki nano kılıcı uzak mesafelere fırlatmak ve yıkılmaz bir nano kalkan gibi özellikleri de olacakmış. Yakın zamanda daha çok açıklama bekleniyor.

Oyun PC, PS4 VE Xbox ONE platformları için geliştiriliyor.

d1d2 d5 d4Deus Ex - Adam Jensen