SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Doom Quakecon’da Yüzünü Gösterdi!

Bugün itibariyle Quakecon’da Doom’un demosu yayınlandı. Yapımcı Marty Stratton’un tanıttığı demo ile birlikte oyunun adı neden Doom 4 değil de Doom olduğu anlaşılıyor. Oyun bir devam oyunu değil. Bir reboot. Yani tekrar seri en baştan başlayacak. Yeni yapım ile birlikte Doom’u farklı bir seri olarak göreceğiz artık.

Mağara sisteminin dahil olduğu demo da hikaye Mars’ın yüzerinde bir araştırma tesisinin dışında başlıyor. Oyun, yeni mekanikler ve mücadele özellikleriyle birlikte hem modern bir gelişmişlik kazandırmak hem de orijinal serinin ruhunu yakalayabilmek için yeniden tasarlanıyor. Yeni Doom, Rage’nin idTech 5 teknolojisindeki ilerlemeleriyle birlikte idTech6 oyun motoru üzerine inşa ediliyor ve PS4, Xbox One ve PC’de 60FPS ve 1080p çözünürlükte oynanabilecek. İşte Quakecon’da yayınlanan Doom videosu;

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.