SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Fallout Oyunu Mu Geliyor?

Almanya patent ve marka ofisine yapılan bir ticari marka başvurusu, Fallout: Shadow of Boston isimli bir oyuna işaret ediyor.

Başvuru esas dili İngilizce olan bir üründen bahsederken başvurunun yapıldığı kategori “oyun diskleri, indirilebilir oyunlar ve tv şovları için mülakatlar” olarak belirtiliyor. Bu yüzden Bethesda’nın oyun serisine bağlı bir dizi projesi yapacağını düşünenler olsa da, ben bunun sadece oyundaki seslendirme sanatçılarını seçmek için yapacakları mülakatlardan ötürü eklenmesi gereken bir madde olduğunu düşünüyorum.

Dahası da var, bu sızan bilgiler daha önceki sızıntılarla da uyuşuyor. Şubat ayında Fallout: Shadow(s) of Boston isimli bir oyunun geliştirilmekte olduğu ve 2017’de piyasaya çıkacağı yönünde bilgiler sızmıştı. Daha öncesinde de reddit’te bir kullanıcı, Bethesda çalışanlarının Boston’da araştırmalar yaptığını söylemişti. Görünüşe göre wasteland’deki yeni durağımız Boston olacak!

Kaldırılacak olursa, aşağıdaki ekran görüntüsüne bakabilirsiniz. Başvuru bilgileri orada yazıyor. Son olarak, Shadow of Boston ismini Shadow of Mordor’dan sonra oldukça talihsiz bulduğumu da söylemeliyim…fallout-shadow-of-boston-german-trademark-1152x502

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.