SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Hitman’de Ek Görevler Ücretsiz Olacak!

Hitman

E3 2015’teSquare Enix’in konferansında yapılan sürpriz duyuru ile birlikte tanıtılan yeni Hitman oyunu, oyuncuları oldukça heyecanlandırmıştı. E3 2015’teki tanıtımdan sonra Hitman ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam etmekte.

Square Enix’in yapmış olduğu bir basın konferansında yeni Hitman oyununda sürekli yeni ek görevlerin oyuna ekleneceği belirtildi. Oyuna gelecek olan ek görevler için oyuncular asla ellerini cüzdanlarına götürmek zorunda kalmayacak. Çünkü tüm ek görevler ücretsiz olarak sunulacak.

Gelecek olan yeni ek görevlerin bazıları ise sınırlı bir süre için geçerli olacak. Belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmeyen göreve bir daha asla ulaşılmayacak. 8 Aralık tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek olan yeni Hitman oyunu sürekli güncellemelerle birlikte aktif tutulacak.

Hitman E3 2015
Hitman E3 2015

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.