SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

Number One ve BPI Yeni Oyuncularını Buldu!

2015 Sezonu Şampiyonluk Ligi

Hafta içerisinde paylaştığımız haberde, Riot Games tarafından cezalandırılan Number One Saldırı Günü Taşıyıcısı Mert “Stansfield” Tezgür’ün ve BPI Gaming’den İrfan “Tucake” Tükek’in yerine bu hafta karşılaşmalarda yer alacak oyuncular belli oldu.

Geçen haftasonu HWA ile maçlara çıkan Saldırı Gücü Taşıyıcısı Hakan “Revanche” İşlek, Number One takımına dahil olmuş gözüküyor. Hafta içinde Number One’ın takım kaptanlığını yapan ve destek rolünde bulunan Doğu “Swanepoel” Yavuz’un yayınlarına da katılan Revanche’nin forması bile hazır.

Number One resmi Facebook sayfasından paylaştığı açıklama da biz hazırız diyerek rakiplerine göz dağı vermiş ve yeni formalarını tanıtmış. Formalarda Revanche’nin de adı geçmekte.

Bir diğer transfer haberi de BPI Gaming’den geldi. Stansfield ile aynı cezayı alan Tucake’in yerine oynayacak orta koridor oyuncusu Djordje “Baxauer” Lapcevic olarak duyuruldu. Bu transfer ile birlikte kadrosunda üç yabancı bulunduran BPI, diğer iki yabancısından en az birini kadrodan göndermek zorunda. Radikal kararlar alındığını belirten BPI, bakalım aşağı koridor ikilisini hangi şekilde değiştirerek yeni hamlesini yapacak merakla bekliyoruz.

Ayrıca 5. Hafta ilk gün karşılaşmalarında HWA’da Asım Cihat “Fabulous” Karakaya özel sebeplerden dolayı yer alamayacak ve üst koridorda Number One’nin yedek oyuncusu konumunda bulunan Ege “padden” Acar yer alacak. İkinci gün karşılaşmalarında ise Asım Cihat “Fabulous” Karakaya Beşiktaş’a karşı forma giyecek.

Number One Esports Club
Number One Esports Club
Djordje Baxauer Lapcevic
Djordje “Baxauer” Lapcevic
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.