SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Punisher Duyuruldu!

the_punisher

Netflix ve Marvel ortaklığında çekilen Daredevil dizisi Nisan ayında izleyicilere sunulmuş ve oldukça olumlu geridönüşler almıştı. Bunun sonrasında Luke Cage, Iron First ve Jessica Jones gibi karakerlerin yer aldığı Defenders adlı yapım ile devam edilecekti.

Ancak seyircilerin gösterdiği yoğun ilgi sonrasında Daredevil’in ikinci sezon onayı alındı. Marvel ve Netflix ortaklığında Daredevil’in ikinci sezonu izleyicilerle buluşacak. İkinci sezon onayının verilmesiyle birlikte bir çok iddia da gündemi meşgul etmeye başladı. Bunlardan ilki Jason Statham’ın Marvel evrenine katılacağı ve Bullseye’a hayat vereceği konusuydu. Herkes bu konuda açıklama beklerken Marvel ters köşe yaptı.

Daredevil’in ikinci sezonunda yer verilecek olan Punisher izleyicilere tanıtıldı. Punisher’a hayat verecek olan isim Walking Dead serisinde Shane’e hayat veren ve Wolf of Wall Street yanı sıra Fury filminde beyazperde de gördüğümüz Jon Bernthal olarak belirlendi.

Jon Bernthal
Jon Bernthal
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.