SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yeni Resident Evil Oyunu Olacak Umbrella Corps’tan Oynanış Videosu

umbrella corps

Hayatta kalma-korku oyunu denilince akla ilk gelen isimlerden olan efsane Resident Evil serisi için Capcom geçtiğimiz günlerde bir yan oyun duyurmuştu. Capcom Osaka’nın geliştirdiği en son Resident Evil oyunu olacak olan Umbrella Corps’un yeni oynanış videosu yayınlandı.

Önümüzdeki yılın başlarında çıkması planlanan en son Resident Evil oyunu olacak Umbrella Corps’un yayınlanan oynanış videosu serinin hayranlarınca pek beğenileceğe benzemiyor. Resident Evil’a pek benzemeyen yeni Resident Evil oyununun bu videosunda 2 takımın birbirlerine ve zombilere karşı verdiği mücadeleye tanıklık ediyoruz. Son yıllarda serinin fanlarından oldukça sert eleştiriler alan Capcom (Resident Evil 1 HD Remastered hariç) pek de oyuncuları dinlemişe benzemiyor. Askeri bir oyun oynuyormuş hissi uyandıran serinin yeni üyesi görünüşe göre Resident Evil: Operation Raccoon City kulvarında bir oyun olacak. Online yapıya odaklanan oyunda takım bazlı mücadelelerle diğer insanları ve sevimli zombileri harcamaya çalışacağız. Elbette bulmaca ve zeka pırıltılarının noksan olacağı yeni shooter korku oyunumuz hayırlı olsun. Yine de önyargılı olmamak adına yeni bir hayal kırıklığı yaşamamak dileğiyle, iyi oyunlar.

Yeni Resident Evil oyunu olacak Umbrella Corps’un oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...