SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yerli Korku Oyunu No70’e Steam’den Yeşil Işık!

Yerli oyun yapım şirketi OldMoustache’in PC, Mac ve Linux platformları için geliştirmekte olduğu korku oyunu No70’in Steam’in Green Light sistemiyle oyunculardan destek beklediğini daha önceki haberimizde sizlere duyurmuştuk.

Oynanış videosuyla oldukça beğeni toplayan No70 bugün itibariyle Steam’den yeşil ışık yakılan oyunlar arasına girmiş bulunuyor. Bunun ne demek olduğunu sanırım biliyorsunuz. No70; Steam’de yayınlanabilir duruma geçmek için önemli bir aşamayı atlamış oldu böylece. Türk oyun sektörü için sevindirici gelişmeler bunlar elbette. Umuyoruz No70 hep beklediğimiz o yerli korku oyunumuz olarak adını tüm bir oyun sektörüne başarıyla yazdırabilir. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen FPS türündeki korku oyunu No70’te Aras isimli bir karakterin geçmişiyle korku dolu yüzleşmesine şahitlik edeceğiz. Yapımcılığını Volkan Demir’in yaptığı senaryosunu Gözde Demir’in yazdığı oyunun henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Resmi Facebook sayfalarından Steam’den yeşil ışık almayı başardıklarını duyuran ekibi biz de kutluyor, heyecanla No70’de korku dolu dakikalar yaşamayı bekliyoruz… İyi oyunlar.

no70greenlight No70’in geçtiğimiz günlerde yayınlanan oynanış videosunu kaçıranlar aşağıda bu videoyu izleyebilecekler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...