SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Yerli Yapımcılardan Bir Korku Oyunu : Roots of Insanity

Son yılların en gözde türlerinden olan korku oyunları Türk yapımcılar açısından da oldukça popüler. Roots of Insanity isimli yeni yerli  korku yapımımız Unreal Engine oyun motoruyla geliştiriliyor. Hem FPS hem de TPS kamerasına sahip olacak oyunda Riley McClein isimli bir doktoru yöneteceğiz.

Epilepsi hastalığı olan doktor Riley bu hastalığı nedeniyle krizleri engellemek için ilaçlarını düzenli olarak kullanmalıdır. Oyunun can alıcı noktası McClein’in bu hastalığı nedeniyle geçirdiği krizler ve kendini bir anda bir kaos’un içinde bulması. Şimdi yapması gereken bu dehşet ve kaos dolu hastanede hayatta kalabilmek. Aşağıda ekran görüntülerini ve oynanış videosunu bulacağınız oyun görsel yönden hiç fena durmuyor. Yakın zamanda bir demosunun yayınlanması planlanan Roots of Insanity, umuyoruz Türk oyun sektöründe sağlam bir korku oyunu olarak kendine yer bulabilsin. PC ve Mac için çıkacak oyunun henüz net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak ve takip etmek isterseniz oyunun Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bakalım Roots of Insanity; korku adına nasıl bir iş ortaya çıkaracak?

Yerli korku oyunu Roots of Insanity’nin oynanış videosunu aşağıda izleyebilirsiniz :

Roots of Insanity’nin ekran görüntülerini galerimizden görebilirsiniz :

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...