SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

Yükselme Ligi Play-Offlarına Kalan Son Takım Belli Oldu!

Yükselme Ligi

Önümüdeki sene Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde yer alma mücadelesi veren takımların yer aldığı etkinlik olan Yükselme Ligi geçtiğimiz haftalarda yapılan karşılaşmalar ile sonlanmıştı. Meet Your Makers, BPI Gaming ve OyunHizmetleri Çilekler takımları, göstermiş oldukları başarılı performans sonrasında Play-Off’lara kalmayı başarmıştı. Ancak Play-Off’lara kalan son takım normal sezon sonunda belirlenememişti.

Normal sezon boyunca üçer galibiyetleri bulunan, Team Aurora, FMF eSports ve Zone eSports takımları arasında üçlü tiebreak ligi oynandı. Bu üçlü tiebreak ligi süresince birbirleriyle bir kez karşılaşan takımlardan Team Aurora aldığı iki galibiyet ile Play-Off’lara katılmayı başaran takım oldu. Zone tek galibiyet alabilirken, FMF takımı galibiyet almayı başaramadı.

Bu sonuçlar sonrasında Yükselme Ligi Play Off’larında 15-16 Ağustos tarihlerinde yapılacak karşılaşmalarda Meet Your Makers ile Team Aurora takımları eşleşirken, BPI Gaming ile OyunHizmetleri Çilekler takımları karşılaşacak. Play-Off’ları birincilikle tamamlayacak takım gelecek sezon doğrudan Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne katılacak, ikinci ve üçüncü olan takımlar Şampiyonluk Ligi’nden Atlas ve Oyun Hizmetleri takımlarıyla Play-Out maçlarına çıkacak.

Yükselme Ligi
Yükselme Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.