SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Zone eSports 2015 Sezonu Kadrosunu Duyurdu!

Zone eSports

2015 Türliye League of Legends arenasında Şampiyonluk Ligi’ne kalma mücadelesi verecek olan ve geçen sezon ilk 8’e kalmayı başaran Zone eSports takımının yeni sezon kadrosu açıklandı.

Dağıtılan eski Wild Fire kadrosundan Çoşkun “Tyresse” Eren ile Ahmet” Misery” Mungan’ın yanı sıra turnuvalarda karşılaştığımız bir çok tecrübeli oyuncu ile yeni sezon kadrosu oluşturulmuş. Zone eSports’un resmi Facebook sayfasından duyurulan kadro şöyle;

“Zone eSports olarak yeni sezon öncesi sessizliğimizi bozmanın vakti geldi!

Geçtiğimiz yıl yükselme liginden başlayan mücadelemiz TBF’de ilk 8 içinde yer alarak son bulmuştu. Yeni sezonda ise tecrübeli oyuncular ve arenayı yakından takip eden takım koçlarımız ile başarımızı daha üst seviyeye çıkarmak istiyoruz.

Bu sezon, Türkiye’nin ilk Profesyonel Elektronik Spor Liginde yer alabilmek için Şampiyonluk Ligi elemelerinde mücadele edecek kadromuz;

Üst Koridor : Utku Can “Realen” Zorlu
Ormancı: Aykut “Euphony” ÖZGAN
Orta Koridor: Ahmet “Misery” Mungan
Taşıyıcı Gücü: Gökhan “Madness” UÇAR
Destek: Coşkun “Tyresse” Eren

Hata yapmaktan korkma ve asla vazgeçme! Unutma, iyi şeyler zaman alır sadece inan!”

Zone eSports
Zone eSports
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.